• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon
YAĞIŞ MİKTARI
37.6 cm
Reklam
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam188
Toplam Ziyaret782545
HALA KİLİS BELEDİYESPORDAN BİR SES YOK

HALA KİLİS BELEDİYESPORDAN BİR SES YOK

Geçtiğimiz hafta içerisinde üst üste yazmış olduğumuz haberlerden dolayı hala ilgisizliği olduğu görülmekte kamuoyu aydınlatılamamakta ve takımın son durumu ne olacağı ile ilgili bir muamma devam etmekte.

Haftalar öncesinden önümüzde ki sezon için diğer illerin ve ilçelerin takımları harıl harıl transfer çalışmaları yaparlarken Kilis Belediyespor’dan hala bir sesin çıkmaması dikkatlerden kaçmıyor.

Takımın geleceği ile ilgili kimse elini taşın altına koymazken taraftarlar bu durumun daha ne kadar devam edeceğini sorar hale geldiler.

Kilis Belediyespor ilgisizlikten, sahipsizlikten adeta ortada kalırken takımın geleceği ile kimsenin bir fikri söz konusu değil.

Geçtiğimiz sezon Kilis Belediyespor forması giyen bazı futbolcular başka takımlar ile anlaşırken Kilis Belediyespor’un bir futbolcu ile görüşmeye başlamamış olması dikkatlerden kaçmıyor.

Kilis’te bazı spor otoriteleri durumun içerisinden çıkılmaz bir hal aldığını belirtirken taraftarlar ise şampiyonluğun hayal olduğu noktasında umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmış durumdalar.

Vizyon Havadis gazetesi olarak Kilis Belediyespor’un sahipsiz olmadığını belirtirken yetkililerin bir an evvel ellerini çabuk tutarak transfer çalışmalarına odaklanmasını istiyoruz.

Aksi takdirde önümüzde ki sezon yine şampiyonluk bizim için hayal olacaktır..

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      160 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın