• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon
YAĞIŞ MİKTARI
37.6 cm
Reklam
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam188
Toplam Ziyaret782545
KİLİS BELEDİYESPOR LİGE KATILACAKMI?

KİLİS BELEDİYESPOR LİGE KATILACAKMI?

Her sezon şampiyonluğa oynayan kadro kuran ve her sezon şampiyonluğu kovalayan Kilis Belediyespor’da bu sezon şu ana kadar hiç ses çıkmıyor.

Kilis Belediyespor taraftarlarında, Kilis Belediyespor sevdalılarında, Kilis Belediyespor’a gönül vermiş olanlarda endişeli bir bekleyiş hakim.

Şampiyonluğa oynayacak olan takımlar kadrolarını oluşturdular ve oluşturmaya devam ediyorlar. Kilis Belediyespor’da ise şuana kadar hiçbir şekilde ses çıkmıyor. Yaprak dahi kımıldamıyor desek yeridir.  

Kilis Belediyespor Lige Katılmayacak mı ?

Bölgesel Amatör lige son katılım başvuru tarihi 14 Temmuz olmasına rağmen Kilis Belediyespor’da yaprak kıpırdamıyor. Bu derin sessizlik nedeniyle Kilis Belediyespor taraftarları arasında acaba bu sezon takımımız lige katılmayacak mı endişeleri uyandırmaya başladı.

Kilis Belediyespor bu sezon lige katılacak. Ama hedefi ne olacak. Önemli olan bu. 130 bin Kilisli, Suriyelilerle birlikte yaklaşık olarak 250 bin nüfusa sahip olan bir il takımının hedefi ne olmalı.

Küme düşmemek için oynayan bir takım mı, Orta sıralara oynayan bir takım mı yoksa her sezon olduğu gibi şampiyonluğa oynayan bir takım mı?

Tabi ki Kilise yakışan Şampiyonluğa oynayan bir takım olmasıdır. Bu imkânlarda fazlasıyla var Kilis’te. Ama şuana kadar bu imkânlar harekete geçirilmemiş durumda. Biz burada suçlu aramıyoruz suçlayacak insanlar ve kurumlar aramıyoruz.

Biz Kilis Belediyespor’u hedefe taşıyacak 3.lige çıkaracak kadronun biran önce kurulması için elde olan imkânların harekete geçirilmesini istiyoruz. Herkes elini taşın altına koymalı. Bazıları taşın altına elini koyarken bazıları da uzaktan seyretmemeli.

Herkes her kurum ve kuruluşlar, iş adamları esnaflar, taraftarlar ve her kim varsa taşın altına elini koymalı. Yarın öbürsü gün Kilis Belediyespor çok kötü durumlara düşerse (Bunu kesinlikle düşünmek bile istemiyoruz) bunun sorumluları hiçbir zaman unutulmayacaktır.

Kilis halkı sizi hep bu unvanınızla hatırlayacak. Ya da bu takımı 3.lige çıkararak omuzlarda taşınacaksınız. Kilislinin gönlüne taht kuracaksınız.

Tercih sizin.

Yapacağınız tercih hem sizin kaderiniz hem’de Kilis’in kaderini etkileyecek.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      169 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın