• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon

Anasayfa

Elbette geriye dönüşümü mümkün olmayan cezalar için ihtiyatı elden bırakmamalı. İDAM gibi ceza/infazları son çare olarak düşünmeli... Ancak, zulüm en acımasız yüzünü gösterdiyse eğer, o zaman adalet tüm heybet ve ihtişamı ile arz-ı endam etmeli. Zira Zulmün ve zalim adaletin soluğunu ensesinde hissederse, cüretini ve cesaretini kaybeder. O zaman mazlumun yüzünde ve yüreğinde çiçekler açar. Hayat sürdürülebilir zevkli huzur iklimine dönüşür. Tüm bunlardan sonra derim ki mutlaka İDAM gelerek kanunlaşmalı. Millet olarak sesimizi yükselterek idamı istemeli. Suriye'li mazlum/mağdur ve maktul ailenin hakkı için İDAM gelmeli.
Kilis’te otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Kilis-İslahiye karayolunun 5’inci kilometresinde Mehmet Canekken yönetimindeki 27 HS 096 plakalı otomobil, Mehmet Arslan yönetimindeki 75 AD 901 plakalı hatif ticari araca arkadan çarptı.
Her sezon şampiyonluğa oynayan kadro kuran ve her sezon şampiyonluğu kovalayan Kilis Belediyespor’da bu sezon şu ana kadar hiç ses çıkmıyor. Kilis Belediyespor taraftarlarında, Kilis Belediyespor sevdalılarında, Kilis Belediyespor’a gönül vermiş olanlarda endişeli bir bekleyiş hakim. Şampiyonluğa oynayacak olan takımlar kadrolarını oluşturdular ve oluşturmaya devam ediyorlar. Kilis Belediyespor’da ise şuana kadar hiçbir şekilde ses çıkmıyor. Yaprak dahi kımıldamıyor desek yeridir.
İyilik-Der Kilis İl temsilciliği Bu Ramazan ayında Yetimleri unutmayarak yetimleri sevindirdi. İyilik-Der Kilis İlk temsilciliği Kilis’te yaşayan ihtiyaç sahibi 100 yetim çocuğa giysi yardımında bulundu. İyilik-Der ve Diriliş-Der işbirliğinde daha önceden tespiti yapılan ve aralarında Suriye, Filistin ve Türk Yetim çocuklarının bulunduğu 100 yetim çocuğa maddi olarak ve kıyafet yardımında bulunuldu.
Geçtiğimiz hafta içerisinde üst üste yazmış olduğumuz haberlerden dolayı hala ilgisizliği olduğu görülmekte kamuoyu aydınlatılamamakta ve takımın son durumu ne olacağı ile ilgili bir muamma devam etmekte. Haftalar öncesinden önümüzde ki sezon için diğer illerin ve ilçelerin takımları harıl harıl transfer çalışmaları yaparlarken Kilis Belediyespor’dan hala bir sesin çıkmaması dikkatlerden kaçmıyor. Takımın geleceği ile ilgili kimse elini taşın altına koymazken taraftarlar bu durumun daha ne kadar devam edeceğini sorar hale geldiler.
Türkiye Futbol Federasyonu Kilis Futbol İl Temsilcisi Mehmet Şakir Kılıç ile Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kilis Şube Başkanı İdris Dağlı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette Kilis 7 Aralık Üniversitesi ile Kilis Galatasaray Futbol Okulu işbirliğinde yapılması planlanan faaliyetler ve projeler görüşüldü.
 1  ...


Resmi İlanlar
Site Haritası