• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon

Anasayfa

Kilislilerin çok sevdiği dava adamı, gönül adamı Salih Ölmez Hoca Hakka yürüdü. Ömrünü Kurana adayan, İlim irfan meclislerinde birçok öğrencinin yetişmesine vesile olan eski İmam ve Vaizlerden Salih Ölmez’in vefatı sevenlerini çok üzdü. Zaman zaman izdihamın yaşandığı cenaze namazında cemaatten helallik alındı. Önceki gün ruhunu rahmana teslim eden Salih Ölmez Hoca için Şakir Atik Camisinde öğle namazından sonra kıldırılan cenaze namazı ile Kilis Asri Mezarlığında ki aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.
Bal liginde her yıl sezon bittikten sonra önümüzde ki sezon çalışmaları planlanırken bu yıl kimseden bir sesin çıkmaması dikkatlerden kaçmıyor. Bal liginde mücadele edecek olan takımlar transferlerinde son aşamaya gelirken Kilis Belediyespor bırakın transfer yapmayı belki de önümüzde ki sezon lige dahi katılamayacak. Kilis Belediyespor geçmişi şanla şerefle dolu olan tarihinde bu yıl adeta sahipsiz kalmış gibi. Kimselerden takım için bir sesin olmadığı görülüyor. Yetkililer bu konuda duyarsız davranırken taraftarların tepkisi her geçen gün farklı bir boyut kazanmaya başladı.
Yapılandırma kapsamına giren borçlarının türü 2017/Mart ve önceki aylara ilişkin olup, ilk taksit ödeme süresinin (31/8/2017) sonuna kadar tahakkuk ettiği halde ödenmemiş olan; - 5510 sayılı Kanun'un 4/a (SSK), 4/b (Bağ-Kur) ve 4/c (Emekli Sandığı) kapsamındaki sigortalılık statülerinden kaynaklanan sigorta primi, emekli keseneği ve kurum karşılığı, işsizlik sigortası primi, sosyal güvenlik destek primi borçları, - İsteğe bağlı sigorta primi ve topluluk sigortası primi borçları, - Bağ-Kur’luların sosyal güvenlik destek primi borçları, - Özel nitelikteki inşaatlar ile ihale konusu işlere ilişkin eksik işçilikten (asgari işçilik) kaynaklanan sigorta primi borçları, - İdari para cezası borçları,
Geçtiğimiz sezon iddialı bir şekilde başlayan ancak bazı maçlarda aldığı sonuçlar sonucunda şampiyonluktan uzaklaşan Kilis Belediyespor’un bugünlerde yerinde yeller esiyor. Geçtiğimiz sezon ve ondan önceki sezon iddialı takımlar kuran Kilis Belediyespor’ da bugünlerde hiç eser kalmamış. Sezonu orta sıralarda bitiren Kilis Belediyespor geçtiğimiz sezon kadrosunda bulundurduğu futbolcuları bir bir yuvadan uçurtuyor.
Kilis Belediyesi Meslek Edindirme Merkezlerinde görevli personeller tarafından “Ramazanda Yalnız Değilsin” projesi devam ediyor. Proje kapsamında Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’nın eşi Av. Gülsen Kara, Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger’in eşi Op. Dr. Dilek Dülger, Molla Hamit Mahallesi Özbek Cami Sokak 18 Sayılı ikamette yalnız yaşayan 75 yaşındaki Adaviye İstanbullu’nun evine konuk oldular. Kara ile Dülger, Adaviye İstanbullu ile birlikte iftar açtıktan sonra Meslek Edindirme Merkezlerinde görevli personeller ile birlikte Cumhuriyet meydanındaki Ramazan etkinlikleri gezdirildi. Adaviye İstanbullu geziden sonra evine bırakıldı. (İHA) -
Kilis Belediye spor son 3 sezondan beri şampiyonluğa oynayan bir takım olarak sahaya çıktı. 3 Sezon önce Dersimspor’a kaybedilen şampiyonluktan sonra geçtiğimiz sezon Elaziz Belediye şampiyon olmuş bu sezon da ise Osmaniyespor Kilis Belediyespor’un önünde şampiyonluk ipini göğüslemiş oldu. Şampiyonluğa göre kurulan takımlar son haftalarda aldığı başarısız sonuçlardan dolayı lige havlu atmış ve Kilis Belediyespor’un şampiyonlukları hep hayallerde kalmıştı. Geçtiğimiz sezon mütevazi bir şekilde bir kadro kurulmuş ve oldukça başarılı sonuçların altına imza atılmış olsa da Osmaniyespor ipi göğüsleyerek şampiyon oldu.
 2  ...


Resmi İlanlar
Site Haritası