• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon

Anasayfa

Bugünlerde Kilis'imizin il oluşunun 22. yıldönümünü kutluyoruz .Atalarımız yiğit bin yaşar fırsat bir düşer demişlerdi bundan 22 yıl önce Kilis ayağına gelen fırsatı değerlendirerek uzun yıllar hayalini kurduğu il sevdasına kavuşmuş oldu . Başta tüm Kilisliler olmak üzere Kilisin il olmasında emeği ve katkısı olan herkese minnet borçluyuz Uzun yıllar boyu sürekli göç veren Kilis eğer il olmasaydı hala Gaziantep e gidip gelmeye devam edecek ve belki de şu andaki nüfusun yarısı Kilis'te oturuyor olacaktı
- İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kilis Koordinatörü Serkan Öktem, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’u ziyaret etti. Kilis Koordinatörü Serkan Öktem beraberinde Muhammed Aksoy ile birlikte Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a nezaket ziyaretinde bulundular. Öktem, Rektör Karacoşkun’a Kudüs’teki Mescid-i Aksa’nın üç boyutlu görselini hediye etti. (İHA)
Kilis Belediyesi tarafından düzenlenen Amatör Futbol Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı gerçekleştirildi. 12 amatör futbol spor kulübüne Kilis Belediyesi tarafından eşofman takımı, futbol topu, kaleci eldiveni ve bin 500 TL’lik maddi yardım yapıldı. Belediye Başkanı Hasan Kara, imkanlar ölçüsünde Amatör Spor Kulüplerine yardımların süreceğini ifade ederek, "Daima sporun ve sporcunun yanındayız. Elimizden gelen bütün imkanlarla sporcularımıza destek olacağız. İnşallah bu 12 amatör futbol spor kulübünü daha iyi yerlerde görmek istiyoruz" dedi.
Kilis İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Gökhan Şahin, Ana Okulu öğrencilerine boyama kitabı dağıttı. Jandarmanın 178’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Şahin ve Jandarma personeli ile birlikte TOKİ Anaokulu öğrencilerine, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından hazırlanan Janset ve Jankat boyama kitapları dağıttı.
Kilis’te, Tekye Camii ve Canpolat Paşa Konağında Restorasyon çalışmaları devam ediyor Geçen yıl Kilis’e yapılan roketli saldırılara hedef olmasından dolayı ibadet hizmetine bir süre ara verilen Tarihi Tekye Camii’nde restorasyon çalışmaları hızla devam ediyor. Restorasyon çalışmalarını yerinde izlemek amacıyla Tekye Camii’ne gelerek çalışmaları sürdüren teknik ekipten bilgi alan Kilis Valisi İsmail Çataklı, Tekye .....
RektörProf.Dr.Mustafa Doğan Karacoşkun içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı münasebetiyle üniversite personeline bir iftar yemeği verdi. Yoğun katılımın olduğu iftar programında konuşan Rektör Karacoşkun personelin Ramazan Ayı’nı kutladı, herkese sevdikleri ve aileleriyle birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde bayrama ulaşmaları dileğinde bulundu.
 3  ...


Resmi İlanlar
Site Haritası