• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon

Anasayfa

S.S. 44 No’lu Beşyüzevler Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yalçın tarafından şehir içi dolmuş şoförlerine bir iftar yemeği verildi. Bir Restoranda gerçekleştirilen iftar yemeğine Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, belediye meclis üyeleri ve şehir içi dolmuşçular katıldı.
Kilis İl Özel İdaresinde çalışan personele beton eğitimi verildi. İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda özel idarede çalışan personellere beton uygulamalarında karşılaşılan sorunlar ve beton mukavemetini artırmak için geliştirilen yeni teknolojilerden beton içerisine katılan çelik karışımında (Dramix) konusunda eğitim verildi. Eğitime İl Özel İdaresinde çalışan teknik personeller katıldı.
Kilis Kızılay Başkanı M. Faruk Erdinç “Bende İyilik Yapmak istiyorum” kampanyası ile hemşerilerimizin yardım kampanyasına katkı sağlayabileceklerini söyledi. Ramazan ayı içerisinde yardım kolisi dağıtacaklarını her koli bedelinin 100 lira olduğunu vurgulayan Kilis Kızılay Başkanı M. Faruk Erdinç yaptığı açıklamada; “ Ramazan ayında bir ihtiyaç sahibi Aile'nin sofrasına, nakti veya banka havalesi yolu ile katkı sunmak isterseniz, " BENDE İYİLİK YAPMAK İSTİYORUM " çalışma'mıza katılabilirsiniz. Bir Adet Gıda Kolisi 100 Liradır.
- 7 Aralık Üniversitesinden mezun olan öğrenciler Kilis’e öğretmen olarak atandı. 7 Aralık Üniversitesinden mezun öğrencilerinden Zeynep Uçar İmam Hatip Ortaokuluna, Esma Karabağ ise Nihat Başoğlu Ortaokuluna öğretmen olarak atanıp bu sevinçlerini 7 Aralık Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'u ziyaret etti. Öğretmenlerin sevinçlerini paylaştığı ziyaret sohbet havasında tamamlandı.Telkinlerde bulunduğu çiçeği burnunda öğretmenlere başarı dileyen Rektör Karacoşkun, "Bu zor ve meşakkatli yolda emin adımlarla yürüyen öğretmenlerimiz öğrencilerine vatan-millet aşkını da aşılamalıdır. Bizlerin nitelikli ve insani değerlere önem veren nesiller yetiştirmemiz gerekiyor" dedi. (İHA)
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil’i makamında ziyaret etti. Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis il Başkanı Hasan Mısırlıgil ise yaptığı konuşmada il yönetimimizin çalışmaları ve projeleri ile ilgili bilgiler vererek, halkın teveccühüne layık olmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını, telefonunun ve kapısının her zaman vatandaşlara açık olduğunu gece gündüz demeden il Başkan vekilim Davut Bellitürk ve Yönetim kurulu üyelerimiz, tüm birimlerimizle tüm gücümüzle çalışarak hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi
Türk Hava Kurumu(THK) Kilis Başkanı Zekeriya tarafından THK ya göstermiş olduğu çalışmalardan dolayı Mısırcık köyü muhtarı Mehmet Hayri Akdemir’e teşekkür belgesi takdim etti. Teşekkür Belgesi takdiminde Türk Hava Kurumu(THK) Kilis Başkanı Zekeriya Kaya yaptığı açıklamada; “Mısırcık köyü Muhtarımız Mehmet Hayri Akdemir kurumumuza göstermiş olduğu yoğun ilgisi ve 2016 yılı Fitre toplama faaliyetinde toplamış olduğu gelir nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Kendisine bizlere yapmış oldukları katkılardan dolayı bu teşekkür belgesini takdim ediyoruz. Türk Hava Kurumu vatandaşlarımızın hemşerilerimizin gayretleri ile büyümeye devam ediyor” dedi.
 4  ...


Resmi İlanlar
Site Haritası