• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon

Anasayfa

AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat oyunu eşi ile beraber Özel Meltem İlköğretim Okulu 1033 nolu sandıkta kullandı. Oyunu kullanmadan önce Okulda bulunan tüm sandık kurullarını te tel ziyaret eden AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat daha sonra eşi Serpil Polat ile beraber oyunu kullanacağı 1033 Nolu sandığa gelerek oyunu burada kullandı. Oyunu kullandıktan sonra bir açıklama yapan AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat;
AK Parti Kilis Milletvekili M. Hilmi Dülger oyunu Kilis Özel Meltem İlköğretim Okulunda kullandı. Özel meltem İlköğretim Okulunda 1170 Nolu sandıkta oyunu kullanan Milletvekili Dülger “Yeniden Büyük Türkiye tercihi yaptıklarını” söyledi. Eşi Dilek Dülger ile 1170 Nolu sandıkta oyunu kullanan Milletvekili M. Hilmi Dülger yaptığı açıklamada;
Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara eşi Gülsen Kara ile birlikte oyunu kullandı. Belediye Başkanı Kara ile eşi Gülsen Kara, Ferhat Koçarslan İlkokulundaki 1035 No’lu sandıkta 'Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemine geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği için oy kullandı. Belediye Başkanı Kara, oyunu kullandıktan sonra sandıkları gezerek görevliler ile vatandaşlarla sohbet etti. (İHA)
Kilis Valisi İsmail Çataklı, merkez ilçeye bağlı köy muhtarlarıyla buluştu. İl Özel İdaresinde düzenlenen toplantıda muhtarla biraraya gelen Vali Çataklı, muhtarların sorunlarını dinledi. Toplantıda muhtarların taleplerini değerlendiren Vali Çataklı, sorunların giderilmesi için ilgili kurum amirlerine talimatlar verdi. Vali Çataklı, muhtarların yaptığı konuşmasında İl Özel İdaresinin borçsuz ve kendi kendine yetebilecek düzeyde olduğunu ifade ederek, Özel İdarenin köylere yönelik çalışmalarını sıkı bir şekilde yürütmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.
Kilis Belediyesi çalışmalarına kent genelinde aralıksız devam ederken bir yandan da Söğütlüdere piknik alanındaki yaz hazırlıklarına devam ediyor. Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Söğütlüdere Göl Restorantın çalışmalarının tamamlandığı, yakın zamanda vatandaşların faydalanacağını belirtti.
- Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri Kilis ormanlarında yapılan bakım çalışmalarını yerinde denetledi. Kilis Orman İşletme Müdürü Cesim Karadağ, Ormanların kuruluşundan itibaren daha kaliteli ağaçların gelişebilmesi açısından belirli periyotlar halinde ormanlarda seyreltme çalışmaları yapıldığını ifade ederek, “Kötü gelişim yapmış ağaçlar sahadan çıkarılmakta ve daha kaliteli ağaçların yetişmesine ortam hazırlanmaktadır. Bu kapsamda Kilis'te her yıl ortalama 5 bin dönüm ormanlık alanda bakım çalışmaları yapılıyor.
... 10 ...


Resmi İlanlar
Site Haritası