• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/vizyonhavadis.kilis
  • https://www.twitter.com/@vizyonhavadis79
vizyon
YAĞIŞ MİKTARI
37.6 cm
Reklam
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam187
Toplam Ziyaret782544

Hakkımızda

NASIL BİR GAZETE ÇIKARMAK İSTİYORUZ?

Daha doğrusu Kilis bizden nasıl bir gazete bekliyor!

Bakılan ve atılan bir gazete olmak istemiyoruz. Sorumluluğunu bilen bir gazetecilik anlayışıyla okunabilen, farkındalık oluşturabilen ve Kilis gündemini yakından takip eden bir Vizyon Havadis gazetesi olmak istiyoruz.

Okuyucularımız şundan emin olsunlar ki; Biz sadece gazete çıksın diye çıkarmak istemiyoruz. Gerçekten Kilis için faydalı, toplum duyarlılığını yansıtabilen, sorunlarımızı ve önceliklerimizi paylaşabileceğimiz bir gazete olmak istiyoruz.

Biz kısacası sizin sesiniz olmak istiyoruz. Ulaşmak isteyipte ulaşamadığınız, söyleyipte sesinizi duyuramadığınız sorunları belirli bir ölçü ve üslup içerisinde gazetemizde yer bulacaktır.

Çünkü bir doğruyu doğru bir zamanda doğru bir üslupla söylemezseniz o doğruya en büyük haksızlığı siz yapmış olursunuz prensibiyle hareket edeceğiz.

Ayrıca Kültür Sanat sayfaları oluşturmak ve sizden gelenler köşesinde yazılar, şiirler, makaleler yani kısacası gazetemizde kendinizi bulacaksınız. Gerek sosyal medya üzerinden gerekse gazetemize göndererek yapacağınız paylaşımlarınızı okurlarımıza ulaştırmak istiyoruz.

Gazetemiz bünyesinde bir Whatsapp ihbar hattı kurulacak ve bu Whatsapp ihbar hattıyla okuyucularımız bize çok kolay ulaşabilecekler.

Okurlarımız her türlü paylaşmak istedikleri gönderileri notları fotoğrafları gazetemize ulaştırabilirler ve bizimle paylaşabilirler.

Başta Siyasi Partilerimiz olmak üzere tüm Kamu Kurum ve kuruluşlarımız, Belediyemiz, ticaret ve meslek odalarımız, vakıf dernek ve sivil toplum kuruluşlarımız kamuoyuna açıklamak istedikleri şeyleri gazetemiz aracılığıyla yapabilirler.

DAHA SÖYLEYECEK ÇOK SÖZÜMÜZ VAR…

Sağlıcakla kalın…  Allaha emanet olun…